Хмельницький інститут

імені Митрополита Київського i Всієї України,
Предстоятеля Української Православної Церкви
Блаженнійшого Володимира
Міжрегіональної Академії управління персоналом

Головна
Історія
Адміністрація
Соціально-виховна робота
Кафедри інституту
Коледж
Денна форма навчання
Заочна форма навчання
Абітурієнту
Студентська Хвиля
Розклад занять Телеуніверситету
Дозвілля студентів
Наукові заходи і видання
Ліцензування та акредитація
 
 
Ми у Вконтакті!

ХІ МАУП
Круглий стіл
"Розвиток туристичної галузі
Хмельницької області: стан та перспективи"

27 вересня 2011 р

27 вересня 2011 р. у ХІ МАУП відбулось засідання круглого столу "Розвиток туристичної галузі Хмельницької області: стан та перспективи". Для участі в круглому столі були запрошені Теленько Б.П. (головний редактор газети Хмельницької міської Ради "Проскурів"), Крамар О.О. (головний спеціаліст відділу організації роботи туристично-курортної галузі та охорони культурної спадщини управління культури, туризму і курортів Хмельницької ОДА), Трембіцький А.М. (заступник директора з наукової роботи Державного історико-культурного заповідника "Межибіж"), Брикайло В.І. (головний спеціаліст Хмельницького міськрайонного управління юстиції), Бондар О.І. (директор туристичної фірми "Партнер-тур"), студенти та викладачі інституту.

Завідувач Борейко В.М. та працівники краєзнавчого відділу обласної наукової універсальної бібліотеки ім. М.Островського презентували виставку літератури присвячену туристичним перлинам Проскурівського краю.

Гості привітали усіх присутніх з Міжнародним днем туризму. На засіданні були розглянуті питання пов'язані зі станом туристичної галузі Хмельницької області. Студенти проаналізували розвиток різних напрямів туризму на теренах нашого краю. Під час засідання круглого столу студенти та гості інституту запропонували шляхи покращення стану туристичного господарства Хмельниччини.

5 листопада 2014 р. у Хмельницькому інституті МАУП відбулося наукове засідання у форматі круглого столу “Українська мова і нація: перспективи розвитку в період глобалізаційних процесів в Україні та світі”

Брейн-ринг 2014

Засідання круглого столу «Розвиток туризму у Красилівському районі: стан та перспективи»

Засідання круглого столу «Інновації в туризмі на Поділлі: сучасний стан та перспективи»

Засідання круглого столу «Туристично-рекреаційні можливості м Старокостянтинова та його округи, як центр туризму південно-східної Волині»

Круглий стіл «Подієвий туризм на Хмельниччині: сучасний стан та перспективи розвитку»

Альтернатива ЗНО

Увага! Розпочався набір на денну форму навчання!!!!

Історія, культура та освіта: християнський вимір

Відкриття туристичного сезону в місті Хмельницькому

Відкриття туристичного сезону в Хмельницькій області

Міжрегіональної Академії управління персоналом ПРОВОДИТЬ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

19 березня 2014 р. на базі Хмельницького політехнічного коледжу відбувся ІІ етап обласних олімпіад з навчальних дисциплін

Вітаємо студентів Економіко-правового коледжу МАУП, які взяли участь в ІІ етапі обласної олімпіади з української мови
Голуб Марина Олександрівна (ІV місце)
Філіппенко Ярослав Ярославович (V місце)
Щиро бажаємо їм подальших творчих звершень!

12 березня 2014 року в Хмельницькому інституті МАУП проведено Міжнародну науково-практичну конференцію “ПОСТАТЬ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В СУЧАСНОМУ КУЛЬТУРНОМУ І ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ”, присвячену 200-річчю від дня народження Кобзаря

27 лютого 2014 року на базі Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбувся щорічний «Ярмарок професій»

РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ Хмельницького економіко-правового коледжу

На базі Хмельницького інституту МАУП діє пункт реєстрації на ЗНО – 2014

На базі Хмельницького інституту МАУП відбудеться ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання!

22 січня 2014 р. у Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання круглого столу “22 січня 1919 року – День Соборності України: історико-політологічні дискусії”.

26 листопада 2013 року в читальному залі гуманітарного профілю Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Островського відбулася бесіда-тренінг «Мовчання породжує насилля» зі студентами Хмельницького інституту МАУП

21 листопада 2013 р. у Хмельницькому інституті МАУП відбулася ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Збереження національної ідеї та національної самосвідомості українського народу в контексті трагічних подій ХХ століття»

Щиро вітаємо студентку Хмельницького Інституту МАУП з перемогою у ІІ (обласному) етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

20 листопада 2013 р. на базі Хмельницького інституту МАУП відбувся ІІ (обласний) етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо з днем студента!

5 листопада 2013 р. у Хмельницькому інституті МАУП відбулося наукове засідання у форматі круглого столу “Українська мова і нація: перспективи розвитку в період глобалізаційних процесів в Україні та світі”

4 листопада 2013 року студенти-юристи Хмельницького інституту відвідали Верховну Раду України

17 жовтня 2013 р. Хмельницький інститут МАУП став учасником обласного заходу “Будуємо майбутнє разом!”

Щиро вітаємо студентів Хмельницького Економіко-правового коледжу МАУП з перемогою у ІІ етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

21 листопада 2013 року на базі ХІ МАУП відбудеться ХІІ Всеукраїнська науково-теоретична конференція “ЗБЕРЕЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ САМОСВІДОМОСТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ В КОНТЕКСТІ ТРАГІЧНИХ ПОДІЙ ХХ СТОЛІТТЯ” до 80-х роковин пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 12 березня 2014 року на базі Хмельницького інституту МАУП відбудеться Міжнародна науково-практична конференція “ПОСТАТЬ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА В СУЧАСНОМУ КУЛЬТУРНОМУ І ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ”

4 жовтня 2013 року – відбулося відзначення 5-річниці Музею Голодомору 1932-1933 рр. у ДІКЗ “Межибіж”

10 жовтня 2013 р. на базі Хмельницького інституту МАУП відбулося засідання громадського комітету до ювілею Кобзаря

27 ВЕРЕСНЯ В ПРИМІЩЕННІ СЕСІЙНОЇ ЗАЛИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОДА ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ФОРУМ «ХМЕЛЬНИЧЧИНА ТУРИСТИЧНА – 2013», СПІВОРГАНІЗАТОРОМ ЯКОГО ВИСТУПАВ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТУ МАУП.

3 жовтня 2013 року в Хмельницькому інституті МАУП відбулось засідання круглого столу «Релігійний туризм в Україні: історія та сучасність».

Організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у засіданні круглого столу на тему: “УКРАЇНСЬКА МОВА І НАЦІЯ: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В ПЕРІОД ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ”, яке відбудеться 5 листопада 2013 р. у ХІ МАУП.

26 вересня 2013 року у Хмельницькому інституті МАУП проведено лекцію-диспут та конкурс письмових творчих робіт з нагоди відкриття на державному рівні ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Хмельницький інститут МАУП оголошує додатковий набір денну форму навчання!!!

Запрошуємо на день знань 2 вересня 2013 року

Розклад занять

В ХІ МАУП пройшло святкове богослужіння з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі

Обіцяна у 2012 році акція від редакції „Все про бухгалтерський облік”: „Рік навчання в подарунок!”

На базі Хмельницького інституту МАУП відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році

16 травня 2013 року відбулася конференція “Історія, культура та освіта: християнський вимір”

25 квітня 2013 року відбулася Х Всеукраїнська студентська науково-практична конференція: “Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді”

21 березня 2013 р. у Всесвітній день поезії в Інституті проведено наукове засідання, присвячене пам'яті Василя Стуса

16 травня 2013 року відбудеться VI Всеукраїнська науково-теоретична конференція "Історія, культура та освіта: християнський вимір"

12 березня 2013 р. у Хмельницькому інституті МАУП проведено наукове засідання, присвячене вшануванню пам'яті Т. Г. Шевченка

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ МАУП ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА ЗАОЧНОЮ ФОРМОЮ

12 березня 2013 р. в Інституті відбудеться наукове засідання, присвячене вшануванню пам'яті Т.Г. Шевченка, у форматі круглого столу на тему "Глибинність та невимірність Тараса Шевченка: виклики сучасності"

21 лютого 2013 р. у Хмельницькому інституті МАУП проведено навчально-виховні заходи, присвячені Дню рідної мови

19 грудня студенти ХІ МАУП разом з педагогом-організатором відвідали з благодійним візитом дитячий будинок-інтернат для дітей до шести років «Берізка»

«Міс МАУП 2013»

30 листопада 2012 року студенти групи КТ-21 Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП під керівництвом викладачів кафедри теорії та практики туризму відвідали Хмельницький музей-студію фотомистецтва

Вітаємо Слабунову Аліну (студентка групи БТ-31) і Купіс Марію (студентка групи БТ-11), які посіли треті місця у ІІ етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

День студента в Хмельницькому інституті МАУП!!!

23 листопада у Хмельницькому інституті МАУП відбувся мітинг-реквієм присвячений пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

3 грудня 2012 р. у Хмельницькому інституті МАУП проведено студентське наукове засідання на тему "Григорій Савич Сковорода – видатний український просвітитель-гуманіст, філософ, поет і педагог", присвячене 290-річчю від дня народження видатної постаті

30 листопада 2012 р. в Інституті проведено засідання круглого столу на тему "Міжособистісні стосунки: погляд сучасної молоді"

15 листопада 2012 року студенти-юристи Хмельницького інституту відвідали Верховну Раду України

19 – 24 листопада Тиждень пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій у Хмельницькому інституті МАУП

14 листопада 2012 року студенти групи БТ-11 спеціальності «Туризм» провели екскурсію під назвою «Готелі м. Хмельницького»

8 листопада 2012 року в Інституті проведено наукове зібрання у форматі круглого столу на тему: "Українська мова та мовна політика на сучасному етапі розвитку України"

З 5 по 9 листопада 2012 р. в Інституті проходитиме Тиждень української мови

06-07 листопада 2012 р. за ініціативою кафедри теорії та практики туризму студенти інституту ...

VIVAT студентам ХІ МАУП!!!

З 5 по 9 листопада 2012 р. в Інституті МАУП проводяться науково-виховні заходи, присвячені Дню української писемності та мови.


День вчителя!

6 жовтня у стінах ХІ МАУП під егідою В. Коліщака відбувся святковий концерт-подарунок усім працівникам освіти

День міста!

Круглий стіл: «Туризм ХХІ століття: екзотичний та багатогранний»


УВАГА! Рейтингові списки

Випуск – 2012!

На базі Хмельницького інституту МАУП відбулося ЗНО – 2012

Відбулася VІІ науково-краєзнавча конференція "Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України"

Студенти Економіко-правового коледжу проти тютюнопаління

4 травня в Хмельницькому інституті МАУП відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "ІСТОРІЯ, КУЛЬТУРА ТА ОСВІТА: ХРИСТИЯНСЬКИЙ ВИМІР"


12 квітня 2012 р. відбулася ІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді"

16 березня 2012 р. відбулося спільне засідання Ради ректорів ВНЗ ІІІ – ІV р.а. та Ради директорів ВНЗ І – ІІ р.а. Хмельницької обл.


Факультет заочних форм навчання оголошує набір студентів


Підготовчі курси

Увага!
Знижки в оплаті за навчання
до днів відкритих дверей

Тиждень
Психології

Привітання
З Днем Перемоги

Студенти Хмельницького інституту МАУП взяли участь у проекті "У МАЙБУТНЄ ЧЕРЕЗ КУЛЬТУРУ"


28 квітня у м. Хмельницькому відбулось відкриття туристичного сезону

26 квітня студенти ХІ МАУП вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

"Рідне Поділля"

"Поет і Кат"
Круглий стіл:
«Розвиток екскурсійної справи на Поділлі: стан та перспективи»
21 березня – всесвітній День поезії

“Шевченківські читання”

Ювілейне конкурсне шоу “Аполлон 2012”

Відсвяткували Міжнародний жіночий день – 8 Березня.

Зі святом, любі жінки!

Пам’яті Лесі Українки
21 лютого відзначили Міжнародний День рідної мови
20 річниця утвердження Малого герба України
15 лютого відзначаємо 23 річницю виведення військ з Афганістану
Для студентів ХІ МАУП була проведена зустріч з Кузьмою Івановичем Матвіюк

Смолоскипний Марш Слави


З Святим Водохрещам!


Щедрик, щедрик, щедрівочка,
Прилетіла ластівочка!!!


З Новим роком та Різдвом Христовим!


Новорічний марш-парад Дідів Морозів та казкових героїв


“КОЗАЦЬКИЙ БРЕЙН-РИНГ”


“Стань Святим Миколаєм”

9 грудня 2011 р. в рамках Тижня права відбувся круглий стіл “ПРОБЛЕМИ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ І ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ”


"КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ"


Відбувся мітинг-реквієм присвячений пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

24 листопада 2011 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася Х Всеукраїнська науково-теоретична конференція “ЗБЕРЕЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ САМОСВІДОМІСТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ В КОНТЕКСТІ ТРАГІЧНИХ ПОДІЙ ХХ СТОЛІТТЯ”.


17 листопада студенти ХІ МАУП відсвяткували Міжнародний день студента


17 листопада – святкуємо День студента


Рейтинговий список вступників 2011 р.


Вітання Митрополита Антонія з закінченням навчального року і Випускним днем!


28 червня – 15 років Конституції України


Хмельницькому інституту МАУП – 15 років!

Благословення Предстоятеля